Podmienky

Podmienky
1.Uvedené ceny zahŕňajú DPH. Na požiadanie vystavíme faktúru s DPH.
 
2.Tovar doručujeme kuriérskou službou UPS. Zásielka tovaru k zákazníkovi je spoplatnená a vykonáva sa po predchádzajúcej platbe na účet,platbe paypalem alebo v hotovosti (splatnosť na dobierku). Poštovné:

  • 5 EUR, v prípade platby bankovým prevodom,paypalem,
  • 5 EUR, v prípade platby na dobierku.

Príslušná suma bude prirátaná k cene objednaného tovaru

3. Na všetok zakúpený tovar sa vzťahuje záruka 24 mesiacov, počítajúc od dátumu zakúpenia uvedeného na doklade o kúpe. Doklad o kúpe (pokladničný blok alebo faktúra) si prosím uschovajte. Záruka sa nevzťahuje na akýkoľvek druh náhodného alebo úmyselného poškodenia (roztrhnutie, rezy a podobne), ako aj poškodenia spôsobené nedbanlivým a nesprávnym používaním ako napríklad nedodržanie pokynov výrobcu uvedených na visačke. Záruka sa nevzťahuje ani na potlač a nášivky na oblečení a obuvi. Je potrebné mať na pamäti, že záruka sa nevzťahuje ani na prirodzené opotrebenie obuvi, najmä v prípade topánok na basketbal, ktoré sú pri použití vystavené obrovskému napätiu a deformovaniu. Napríklad priemerná životnosť obuvi používanej profesionálnym basketbalistom je 3 mesiace. 
 

4.Objednávka v on-line predajni www.basketmania.sk je právne záväznou kúpnopredajnou zmluvou.
 
5.Spotrebiteľ má možnosť zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu do 10 dní od prevzatia zásielky. Tovar nemôže byť zničený a nemôže niesť stopy po použití. Výrobok musí byť v originálnom balení so štítkami a dokladom o kúpe (pokladničný blok alebo faktúra). Náklady na zásielku vráteného tovaru hradí zákazník. Zásielky zasielané na naše náklady nebudú prijímané. Garantujeme vrátenie hodnoty výrobku.
 
6.Predajňa www.basketmania.sk si vyhradzuje právo na nedostupnosť konkrétnych výrobkov, o čom bude zákazník informovaný.
 
7.Objednávky prijímame 24 hodín denne po celý rok.
8.Kupujúci dáva predávajúcemu plnú moc konať v jeho mene a na jeho účet vo vzťahu k peňažným prostriedkom prevádzaným na krytie záväzkov voči pošty.


9.Ak po doručení tovaru zistíte, že má chyby, alebo je v rozpore s objednávkou, máte 10 dní na to, aby ste nám ho zaslali späť spolu s vyplneným reklamačným tlačivom. Náklady spojené so zaslaním reklamácie vám vrátime ihneď po doručení zásielky a prijatí reklamácie. Neprijímame žiadne zásielky zasielané na naše náklady. Reklamovaný tovar, ktorý nám zašlete musí byť čistý a suchý. V opačnom prípade si vyhradzujeme právo odmietnuť prijať reklamáciu. 

Základom na prijatie reklamácie je doklad o zakúpení tovaru.
Reklamácia bude vybavená do 14 dní (21 dní v prípade opravy) a odoslaná ihneď po rozhodnutí odborného znalca.
 
9.ADRESA ZÁSIELKY
Chybný alebo reklamovaný tovar prosím pošlite na adresu:

Basketmania sp. z o.o. sp.k. 
ul. Kanałowa 1, 83-200 Starogard Gdański, Poľsko 

Stiahnite si súbor s tlačivom uplatnenia reklamácie
 
10.Všetky výrobky zakúpené u nás sú vymeniteľné. Ak zistíte, že ste dostali zlú veľkosťi, do 10 dní od doručenia zásielky môžete tovar vymeniť za rovnaký v inej veľkosti, pričom uhradíte len poštovné. Tovar nemôže byť zničený a nemôže odrážať stopy po opotrebení. Výrobok musí byť umiestnený v originálnom balení so štítkami a dokladom o kúpe (pokladničný blok alebo faktúra).
 
11.Osobné údaje budú spoločnosťou „Basketmania sp. z o.o. sp.k.” spracovávané výlučne na účely vybavenia objednávky v súlade so všetkými bezpečnostnými požiadavkami.
 


12.Ku každej zásielke prikladáme potvrdenie o kúpe (faktúru alebo pokladničný blok). Ak chcete, aby sme vám vystavili faktúru, informujte nás o tom prosím pri objednávaní a uveďte podrobné firemné údaje.


13.Vlastníkom on-line predajne „Basketmania” jest spoločnosť:

Basketmania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K

ul. Kanałowa 1
83-200 Starogard Gdański, Poľsko
DIČ – 592-224-53-04
IČO - 221175197

 

14. Údaje na prevod:
Basketmania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K
ul. Kanałowa 1
83-200 Starogard Gdański, Poľsko
Millennium Bank
Číslo účtu:: PL 56-1160-2202-0000-0001-8088-2583
SWIFT- BIGBPLPW

u n

čet alebo v hotovosti (splatnosť na dobierku). Po

 

 

REKLAMAČNÝ FOLMULÁR

pixel